Brick Royale – karykaturalne uniwersum świata gwiazd

Brick Royale

Cześć kierowniku! O Brick Royale miałem Ci dać znać szmat czasu temu. Napisali do mnie chłopaki z Fuero Games. Mówią, że jak jestem taki cwaniak, i że niby się znam na najlepszych grach na androida to czemu nic nie ma o ich gierce? Trochę to odwlekałem, ale jak mówiłem tak piszę!

Żeby przybliżyć Ci studio Fuero Games, warto wspomnieć o takich produkcjach jak chociażby The Witcher Battle Arena. Ta gierka w 10 dni zgarnęła 10 milionów pobrań. Wynik zacny, no nie? Chłopaki postanowili nie zwalniać tempa i zapodają nam ich nową produkcję, co więcej, rarytas dla nas, bo jak na razie trwają beta testy, a my możemy wziąć w nich udział!

Brick Royale – Putout i D. Rich w akcji

Jest to tytuł arkadowy osadzony w karykaturalnym świecie, bogatym w bardzo barwnych bohaterów. Deweloperzy postarali się o taką nutkę kontrowersji, która z pewnością Cię zaciekawi. Postacie inspirowane są znanymi celebrytami. Chociażby wymienieni w nagłówkach Putout (inspirowany Vladimirem Putinem) oraz D. Rich (inspirowany Donaldem Trumpem). Znajdziesz tam też Biebera czy Bruce Lee.

Każda z postaci ma specjalne umiejętności nawiązujące własnie do ich funkcji lub cech charakterystycznych. Weźmy na ruszt Donalda Trumpa, bardzo znany jest ze swoich wpisów na Twitterze, tak więc twórcy wprowadzili super umiejętność, w której D. Rich bombarduje

Dostęp do otwartych beta testów znajdziesz tutaj, a tutaj znajdziesz ich discorda.

W grze znajdziesz zarówno tryb wieloosobowy jak i jednoosobowy. Jeśli mówić tu o multi, to jak w przypadku wielu gier (co uważam za zaletę) mierzymy się z przeciwnikami z całego świata, dodatkowo mamy prowadzony ranking, który śledzi nasze osiągi. Dodatkowo gra oferuje ulepszenia atrybutów postaci, wiele poziomów do przejścia itd.

Według mnie warto zainteresować się tą produkcją, chociażby z tego względu abyście dowiedzieli się jak wysoki poziom prezentują nasi rodacy. Bo w tworzeniu gier mobilnych uwierzcie mi, nie odstają od reszty. Jeśli nie wierzycie, przekonajcie się sami. 🙂

 

PRZEGLĄD RECENZJI
Ocena Naczelnego Zadymiarza
Poprzedni artykułNajlepsze gry podobne do Diablo na Androida
Następny artykułThis War of Mine na Androida o wiele taniej
Jestem fanem przeróżnych gadżetów, nowinek technologicznych i gier mobilnych. Pasjonuję się e-sportem i regularnie śledzę przeróżne eventy z nim związane. Na codzień specjalista SEO, a w wolnych chwilach zapalony gracz Mobile Legends, COD Mobile i PUBG Mobile.