Brawl Stars oficjalnie dostępne!

Brawl Stars

Z pewnością kojarzycie takie tytuły jak Clash of Clans czy Clash Royale. Są to jedne z najbardziej popularnych gier multiplayer jakie dotychczas powstały. W pierwszy z tych tytułów odbywają się nawet turnieje o nie małych pulach nagród, ale nie o tym teraz mowa.

Brawl Stars nowa gra od twórców Clash of Clans i Clash Royale!

Brawl Stars to gra z gatunki MOBA z elementami androidowskiego shootera. Zdecydowanie coś nowego i nietypowego dają nam twórcy tej gry. Z pewnością trafi to do tych, którzy mieli styczność z poprzednimi tytułami i przypadły im do gustu. Dlaczego?

Grafika w grze jest bardzo zbliżona do poprzednich tytułów (cukierkowa), ale ma to swój urok. Multum postaci, broni, umiejętności z pewnością dadzą nam dużo frajdy. Gra posiada również wiele trybów. Możemy grać coop z przyjaciółmi, wejść do rozgrywki samemu i uczestniczyć w tzw. deathmatchu i wiele więcej.

Co mogę zrobić to zapewnić Cię, że gra Ci się szybko nie znudzi, a jeśli tak. To napisz mi co do tego doprowadziło. 😀 Jak trafisz jakąś brawl stars legendy to jesteś zarobiony.  Z ręką na sercu mówię, że sam zagrywam się nią godzinami. Dlatego też serdecznie polecam i do zobaczenia w grze!

Dobra, dobra, już spokojnie. Obejrzeliście? Zachęciłem? To łapcie Google Play.