Brawl Stars Legendy – Jak zdobyć – Leon, Spike, Crow

brawl stars legendy Najlepsze Gry na Androida

Ostatnimi czasy wielkie BOOM na tę grę nieco ucichło. Pomimo wszystko dzisiaj poruszymy jej temat. Brawl Stars Legendy to, to o czym dzisiaj porozmawiamy. Skąd taki temat? Z racji tego, że wiele osób poszukuje takowych w internetach! Tak więc przejdźmy do sedna.

Brawl Stars Legendy : Jak zdobyć?

Wiadomą sprawą dla tych, którzy mieli okazję już ogrywać Brawl Stars jest, że aby poklikać ulubionym Brawlerem trzeba go odblokować. Sposobów na odblokowanie jest kilka. Jednym z nich i darmowym jest po prostu wbijanie coraz to wyższej ilości pucharków. Za wbicie określonej ilości otrzymamy niektóre z nich, ale niestety nie będą to Legendy.

Drugą sprawą jest gromadzenie tokenów, których określona ilość daje nam dostęp do otwarcia boxa! Z którego oczywiście możemy otrzymać legendarnego Brawlera.

Najlepszą jednak opcją jest otwieranie Mega Boxów. Szansa na zdobycie legendarnego Brawlera jest z nich najwyższa. Niestety najprostszy dostęp do nich to kupno gemów, za które możemy zrobić sobie opening, ale nie jest to jedyny sposób. Tak jak w poprzednim przypadku Mega Boxa możecie otrzymać również za wbicie określonej liczby pucharków.

Leon – legendarny Brawler

Bralwer ten w grze zawitał 5 grudnia 2018. Co by nie mówić był uważamy za bardzo przesadzoną postać, który nie była wgl zbilansowana. Kto skorzystał z tej przewagi ten skorzystał, bo pod koniec stycznia już został znerfiony.

Podstawowym skillem Leona jest Spinner Blades, czyli salwa czterech sztyletów, którą w bardzo szybkim tempie wypuszcza. Co więcej skill ten ma naprawdę duży zasięg i podobnie jak w innych przypadkach im bliżej przeciwnika jesteśmy tym większy damage dostaje.

Super umiejętność Leona jest uważana za jedną z najlepszych w grze. Brawler dostaje boosta do poruszania się oraz niewidzialność. Umiejętność ta (Smoke Trials) trwa 7s. Wcześniejsze podniesienie gema czy też cube’a lub otrzymanie damage powoduje wyłączenie ulta.

Crow – legendarny Brawler

Jeden z ciekawszych Brawlerów w grze. Crow to naprawdę mocna postać. Faktem jest, że ptak to najszybszy bohater w grze (nie licząc super umiejętności Leona czy też dasha Mortisa). Ja kto standardowo bywa w historii tego Brawlera było wiele nerfów, boostów itp. ale szczerze powiedziawszy nie chce Was tym zanudzać.

Przechodzą do umiejętności. Podstawowa, czyli Switchblade. Crow atakuje trzema zatrutymi sztyletami. Dodatkowo sztylet, który trafi przeciwnika zadaje dodatkowy damage over time. Co więcej poison postaci (Extra Toxic), którego wrzuca na przeciwnika ten Brawler, blokuje wszelkie umiejętności i sposoby leczenia się oraz zmniejsza damage przeciwnych Brawlerów o 10%.

Swoop jest super umiejętnością Crowa. Wyskakuje on w powietrzne i spuszcza 14 sztyletów radialnie na ziemie. W momencie wylatywania bohatera w powietrze jest on nieśmiertelny i w żaden sposób nie jest możliwe zranienie go.

Spike – legendarny Brawler

Z całej trójcy jest to najświeższa legenda w grze. Główną i najbardziej charakterystyczną rzeczą dla niego jest to, że jest to kaktus! Sympatyczny kaktus, który ma granaty! Spike jest brawlerem z niskim poziomem życia, ale wysokimi obrażeniami o dużym polu rażenia.

Podstawowy atak (Needle Grenade) rzuca kaktusem, który w momencie osiągnięcia maksymalnego range wybucha wypuszczając kolce we wszystkie strony. Jego super umiejętnością jest Stick Around! Kaktus rzuca swego rodzaju ulepszonym granatem, który zadaje wysokie obrażenia oraz tworzy okrąg, który drastycznie zmniejsza prędkość poruszania się przeciwników. Świetna umiejętność do kontrolowania tłumu.

Jego największą przewagą i według mnie najlepszą umiejętnością w grze typu Star Power jest umiejętność leczenia się. W momencie kiedy Spike wejdzie w pole rażenia swojej super umiejętności otrzymuje 500 punktów życia co 1 sek aż do zniknięcia okręgu.

No i standrowo na koniec link do gry w Google Play oraz Brawl Stars poradnik, który napisałem z myślą o początkujących graczach oraz tych, którzy chcą się dowiedzieć, czym tak naprawdę jest tak gra.