Beat Cop na Androida – porady dla początkujących

beat cop na androida

Dlaczego by nie rozpocząć tygodnia w najlepszy sposób? Możecie to zrobić, pobierając grę Beat Cop na Androida, która właśnie pojawiła się na Androidzie. Jeśli kiedykolwiek życzyłeś sobie, abyś mógł przeżyć życie policjanta z filmu akcji, to jest gra dla Ciebie. Grasz jako Jack Kelly, były detektyw, który został wrobiony w morderstwo. Założę się, że możesz zgadnąć, co musisz wtedy zrobić.

Beat Cop na Androida to gra pełna humoru

Zgadza się, zaczynasz dochodzenie, aby dojść do sedna sprawy i rozwiązać sprawę morderstwa aby ocalić swoje życie.Tymczasem mafia chce cię zabić, a twój związek z żoną nie jest najlepszy. To tylko kilka przeszkód, które napotkasz.  Beat Cop ma nieliniową historię z wieloma zakończeniami, mnóstwo humoru i fabułę pełną akcji, której szukasz.

Jak przeszukać auto?

To pytanie bardzo często zadają gracze wujkowi Google. Z racji tego, że nie za wiele informacji na ten temat posiadamy, to postanowiłem wspomóc Was i powiedzieć Wam jak przeszukać auto. Pomijając fakt, że mamy to w poradniku na początku gry, ale każdy cwaniak oczywiście go pominie, a więc przechodząc do sedna. Za każdym razem przeszukamy auto z sukcesem wybierając miejsce pod kołem zapasowym. Precyzyjniej mówią pod oponą, środkowy rząd, lewy 2 kwadrat.

Gdzie jest Rick?

To kolejne z pytań, które bardzo często zadajecie. Tak więc spieszę Wam z pomocą i już wyjaśniam. Ricka znajdziecie w kawiarni, która nazywa się Hard Rick Cafe. Mieści się ona na przeciwko butiku BUTIQUEnal.

Musisz być szybki, podnoś staminę

W Beat Cop bardzo ważne jest abyś stale się ruszał. Pamiętaj, że startujesz o 8 rano i masz czas do 6 wieczorem (czasu gry). W grze czas biegnie szybciej więc dużo szybciej musisz reagować. Podejmuj rozsądne, ale szybkie decyzje, a kiedy masz okazję to podnoś staminę swojego bohatera abyś mógł systematycznie biegać. Znacznie usprawni to Twoją grę.

Podobne gry do Beat Cop na Androida

Czasami jest tak, że jakiegoś tytułu po prostu mamy dość, zdarza się. Dlatego też postanowiłem zasugerować Wam kilka innych tytułów, które mogą Was zainteresować. Wiadomo, że najważniejszym czynnikiem, który decydował o moich wyborach są: nawiązanie do policji oraz bliźniaczy klimat. Do takich gier śmiało możemy zaliczyć This is Police ze względu na mocne powiązanie tematyczne oraz This War of Mine ze względu na bliźniaczy klimat.

Jak pobrać Beat Cop na Androida?

Tutaj jest sprawa bardzo prosta i wszystkim z pewnością znana. Liczę jednak, że nie wszystkim dlatego też o tym wspomina. Pobierzesz ją już teraz w Google Play. Możesz wypróbować ją za darmo i kupić resztę gry, jeśli Ci się spodoba. Na taki format zdecydowali się twórcy gry.