AxE: Alliance vs Empire – oto nowy mobilny MMORPG!

AxE: Alliance vs Empire to nowy mobilny MMORPG firmy Nexon, w który możecie teraz zagrać na Androidzie. Ale czym ten tytuł rózni się od setek innych podobnych w Google Play?

Cóż, niewiele, jeśli mamy być uczciwi. To dość standardowa gra MMORPG, która rzuca wyzwanie walczenia jako jedna z dwóch różnych frakcji w krwiożerczej wojnie.

AxE: Alliance vs Empire wydaje się być standardową mobilną grą MMORPG.

Zaczniecie od stworzenia postaci z sześciu różnych klas, a następnie udacie się do otwartego świata, aby wykonywać misje, walczyć z potworami i awansować na wyższy poziom.

W miarę postępów zbierzecie garść nowych broni, zbroi i zdolności, które drastycznie zwiększą twoją moc. Jest tam również trochę miejsca na personalizację, dzięki czemu możecie dostosować grę do Waszego stylu gry.

Możecie grać sami lub z przyjaciółmi w różnych trybach współpracy i rywalizacji. Macie tryb PvP, lochy i rajdy, a nawet możecie założyć gildię, dzięki czemu będzie można grać razem masowo.

Chociaż nie oferuje niczego, czego nie widzielibyście wcześniej, nie ma nic złego w sprawdzaniu jej. Jeśli jesteście fanami gier MMORPG, to tutuaj się nie zawiedziecie. Więc idźcie i pobierzcie grę już teraz w Google Play.