Auto Chess Mobile Build Poradnik – łatwy sposób na wygraną!

Auto Chess Mobile Build Goblin Mech Strategy

Z racji tego, że gra dalej bije rekordy popularności, a społeczność gry stale się powiększa sprzedam Wam dobrą taktykę. Auto Chess Mobile Build, który stosuje już od jakiegoś czasu. Po przegranych kilkunastu grach stwierdza, że należy on do jednego z najmocniejszych buildów na tę chwilę w grze. Śmiało jestem w stanie stwierdzić, że jest to najlepszy i najłatwiejszy sposób na wygraną.

Sprawdź nasz: Auto Chess Mobile Poradnik dla początkujących

Z jednej strony jest to prosta taktyka, z drugiej początkowo może wydawać się na ciężką do zrealizowania. Zdecydowanie jest to najlepszy build w Auto Chess Mobile dla graczy o stalowych nerwach. Dlaczego? Bo trzeba nie lada cierpliwości i umiejętności dostawania batów, żeby później się ostro zrewanżować. Przechodzą już do rzeczy.

Auto Chess Mobile Build – Goblin i Mech to Twoi przyjaciele!

Ten nagłówek powinien rozwiać wszelkie wątpliwości a propos stosowanych herosów w tym buildzie. Postaram się za moment podzielić rozgrywkę na kilka etapów, opisując mniej więcej, w większym skrócie o co tutaj chodzi.

Głównym zamysłem w tym Auto Chess Mobile Build jest nastawienie się ku otaczaniu się Goblinami i Mechami. Dlaczego tak? Niskie koszta zakupu i ich największa zaleta, czyli synergia.

Jest to aktualnie najmocniejsze połączenie ze względu na chore bonusy(według mnie). Chodzi mi tutaj mianowicie o bonusy do Armoru oraz Health Regen, którymi dzięki synergii Gobliny i Mechy nawzajem się obdarzają.

Jakie Herosy do budowania Goblin/Mech buildu?

Sporo testów robiłem, ogrom filmików obejrzałem i wyciągnąłem z tego naprawdę wiele. Przechodząc do meritum skupiamy się na takich herosach jak:

  • Sky Breaker – za wiele tu nie trzeba wyjaśniać. Trzy gobliny na planszy i +12 Armor + 10 Health Regen. W przypadku Mechów wystarczą dwa i +15 Health Regen. Dodatkowo posiada skill stunujący przeciwników.
  • Ripper – bliźniacze bonusy do poprzednika i spełnia dwa warunki synergii, jest zarówno goblinem jak i mechem.

To będzie nasza główna linia oporu. Nasz tzw. tank lane. Oczywiście nic nie stoi na przeszkodzie aby zaopatrzyć się w Heaven Bombera czy też Devastatora, oni również się sprawdzą. Postacie te najlepiej ustawiajmy w pierwszej linii, ponieważ będą naszymi czołgami, które będą bronić kolejną bardzo ważną postać jaką jest:

  • Soul Breaker – nasz główny DPS, którego ustawiamy w drugiej linii i staramy się bronić, taka sama sytuacja w przypadku Heaven Bombera, który tez powinien być ustawiony z tyłu.

Auto Chess Mobile Tip: Nie bój się wziąć innych postaci. Według moich spostrzeżeń bardzo dobrze w tym rozstawieniu sprawdza się chociażby Phantom Queen, która złapie synergie z Soul Breakerem. Dodatkowo posiada ona skill demonów +50% pure attack!

Jak rozgrywać rundy? – Auto Chess Mobile Build

Najważniejszym elementem jest mieć szczęście w łapaniu goblinów i mechów. Jeśli na tym pułapie nic nam nie nawali to jesteśmy praktycznie w domu. Waszym głównym zadaniem jest zgromadzenie 6 goblinów i miksowanie nimi. Mam na myśli ulepszanie.

Pojawia się Goblin/Mech w sklepie? Kupuj! Ładuj na ławkę i kiedy tylko masz okazję ulepszaj tych co już są na planszy.

Z przedmiotami również sprawa jest dość prosta. Jeśli posiadasz Sky Breaker staraj się ładować w niego armor, to jest Twój główny tank i on ma za zadanie przeżyć i stunować przeciwników. Kolejno Ripper czy też Devastator. Zaś damage stale ładuj w Assasina. Armor i HP dostanie od sojuszników, jego zadaniem jest mocno bić.

Teoretycznie na tym to wszystko polega. Jest sporo aspektów, których dokładnie nie wyjaśniłem (kilka szczegółów), ale chciałem Wam przedstawić ogólny zamysł całego buildu. Jak to mniej więcej się prezentuje. Myślę, że swoją rolę spełniłem, jeśli chcecie konkretne szczegóły a propos tej taktyki odsyłam Was na YouTube. Dość duży odsetek graczy stosuje tę taktykę i najprawdopodobniej w najbliższym patchu dostanie nerfa.

Auto Chess Mobile oczywiście dostępne do pobrania tutaj.