Assasins Creed na Androida?

Jakiś czas temu na Androida trafił nowy tytuł od Ubisoft. Sam twórca przykuwa uwagę, a co dopiero gra, a mianowicie Assasins Creed: Rebelion. Pierwsza reakcja jest wręcz oszałamiająco. W końcu to Assasins Creed na Androida, przecież to nie może być słabe nie?

Cały czar pryska po uruchomieniu gierki…

Aż w końcu dochodzi do sytuacji, w której decydujesz się na pobranie tytułu, zainstalowanie go i uruchomienie. Tutaj cały czar pryska. Cała gra oprócz nazwy popularnego PCtowego tytułu i urywków fabularnych (bo fabułą tego nazwać nie możemy) nie ma nic więcej do zaoferowania. Fakt, faktem jest kilka rzeczy, które są jak najbardziej na plus. Jednak zabrakło tej najważniejszej, która chwyciła za serce wielu fanatyków Assasins Creed. Chodzi tu o fabułę, tu jej niestety brak.

Plusy też się znajdą.

Nie chce wyjść na hejtera, bo pewnie znajdą się osoby, którym gra przypadła do gustu. Więc w ramach plusów mogę wspomnieć o tym, że oprócz głównych postaci, takich jak Ezio, Shao Jun czy Kassandra, jest masa innych bohaterów. Jest ich ponad 20 i każdy z nich ma inne umiejętności. Co świadczy o tym, że twórcy włożyli jednak troche serca w te grę.

Assasins Creed Rebelion

Wiadomo fabuła nie wiedzie tutaj prymu, ale pomimo to gra jest dynamiczna. Co nam to daje? Nie skupiamy się aż tak na jej braku. Wciągnięci w wir gry i dążeniem do odblokowania jak największej ilości pomieszczeń, cała treść fabularna i questy są tylko dodatkiem. Dlatego pomimo tego karygodnego błędu, da się grać. 🙂

Assasins Creed za darmo, co za tym idzie?

Bigno! Płatności, reklamy, mikroreklamy, banery i wiele więcej! Jest tego multum. Czego się dziwić skoro większość darmowych tytułów na Androida jest pay2win. W Assasins Creed Rebelion było to dla mnie wyjątkowo upierdliwe i zniechęcające. Z drugiej strony nie możemy wymagać zbyt wiele skoro taki tytuł pojawia się za darmo.

 

Dobra zapomniałbym o najważniejszym. Gierkę znajdziecie tutaj: Assasins Creed: Rebelion