Aktualizacja 4.1.0. do MU Origin 2 dodaje bronie żywiołów, nową mapę i wiele więcej

Gry z serii MU Origin dostają więcej dużych i częstych aktualizacji niż jakakolwiek inna marka gier mobilnych o której możemy pomyśleć.

Pierwsze MU Origin dotarło do wersji 14.0 nie tak dawno temu, podczas gdy MU Origin 2 szybko nadrabia zaległości, znajdując się w wersji 4.1.0. Najnowsza aktualizacja dodaje kilka ogromnych, przełomowych nowych funkcji do przebojowej kontynuacji MMORPG.

Najpierw jest Przewodnik Pustki (Guide of Void). Ten nowy system odblokowuje się po 280 poziomie i aktywujesz go za pomocą Fragmentu Lustra oraz Zen.

Następnie mamy system broni żywiołów. Odblokowujemy go na poziomie 400 i pozwala on wzmocnić właściwości ognia, wody, wiatru, ziemi i błyskawic – czyli żywiołów. Istnieją dwa rodzaje takich broni: stricte do ataku lub obrony

Nowe systemy wciąż się pojawiają. Wings Awakening, dostępne po poziomie 400, składa się z pięciu rodzajów punktów właściwości Attack Element Property i pięciu rodzajów punktów Defense Element Property. Możecie je wyrównać lub ulepszyć za pomocą Zen i różnych przedmiotów.

Aktualizacja 2.4.1 MU Origin dodaje także nowy loch. Guild Elemental Dungeon jest dostępny od poniedziałku do piątku o godzinie 22:30 po osiągnięciu 1. poziomu mistrzowskiego. Członkowie gildii spróbują zebrać w nim kryształy żywiołów przed walką z ostatecznym bossem.

Jest tak wiele zmian w Mu Origin 2 4.1. że nie mamy miejsca, aby omówić je wszystkie szczegółowo, ale inne atrakcje obejmują nową mapę o nazwie Raging Trench, dostępną w Świecie Otchłani, rozszerzenie dla najwyższego poziomu Divine Trial oraz nowe efekty umiejętności dla każdej klasy.

Plus więcej. Dużo więcej. Aby zobaczyć wszystkie poprawki, poprawki, ulepszenia i dodatki w akcji, wystarczy pobrać MU Origin 2 za darmo już teraz z Google Play.