Age of Civilizations II pojawia się na Androida!

Wielu z Was doskonale zna pierwsze części, a doskonała większość była z niej zadowolona. Mam dla Was dobrą wiadomość. Druga część, czyli Age of Civilizations II jest zdecydowanie lepsza!

Age of Civilizations II poznaj historie ludzkości!

Druga odsłona gry jest dużo bardziej rozbudowana. Przechodzi ona przez historie całej ludzkości, era po erze, wydarzenie po wydarzeniu, a wszystko to z Tobą w roli głównej. Możesz siąść za stery wielkiej dominującej cywilizacji jak i jako dowódca skromnej małej wioski.

Główne cechy Age of Civilizations II

Jak podaje sam autor do głównych cech Age of Civilizations II należą między innymi szczegółowa mapa świata z wytyczonymi wieloma historycznymi granicami. Dużo bardziej rozwinięty system dyplomatyczny, a nawet możliwość zawierania traktatów pokojowych. Możesz dokonać rewolucji, a co najlepsze może towarzyszyć Ci tylu znajomych ile dostępnych jest cywilizacji w grze! Gracz ma możliwość stworzenia własnego biegu historii za pomocą edytora.

Jeśli jesteś fanem strategii, to wręcz jesteś zobligowany do posiadania go na swoim smartfonie, a znajdziesz go w sklepie GOOGLE PLAY za jedyne 15 zł! Jak za taki tytuł to drobne!