7 zabawnych Bugów i Glitchy w PUBG Mobile

PUBG Mobile każdy zna, a zjawisko bugów i glitchy w PUBG Mobile nie jest dla nas zaskoczeniem. Niektórym nawet aż za dobrze. Pomimo, że deweloperzy bardzo profesjonalnie podchodzą do tematu. To pamiętajmy, że nie ma rzeczy 100% doskonałych na tym świecie. Postanowiłem więc nieco rozluźnić atmosferę na stronie i sprezentować wam 7 z nich.

Szybszy niż Flash!?

Wyobraź sobie moment, w którym zostało ostatnie 5 osób, walczycie już na naprawdę małym obszarze. Masz do zgarnięcia dropa tylko dla siebie, a ż tu nagle:

Reklama

PUBG-Mobile-szybszy-niz-flash

Pływać w chmurach, nabiera innego znaczenia…

Zdarzyło się Tobie pewnie, że ktoś zwrócił Ci uwagę, bo byłeś rozmarzony. Często mówili mi, że gdzieś tam pływam w chmurach, i że mam zejść na ziemie. PUBG Mobile pewnemu graczowi umożliwiło to w grze.

7 bugów i glitchy w PUBG Mobile
7 bugów i glitchy w PUBG Mobile

Dotrzeć do czyjegoś wnętrza, dosłownie.

Czasami chcemy do kogoś dotrzeć. Czasami chcemy dotrzeć do wnętrza kobiety, aby móc ją zrozumieć (choć to nie realne). Chcemy też dotrzeć do wnętrza samych siebie żeby bardziej zorganizować swoje życie. PUBG daje Ci taką możliwość, skorzystaj, a wszystkie zmartwienia miną.

Reklama

Bug PUBG Mobile

 

Nikt nie może wygrać, wszyscy muszą zginąć!

Czasami wykorzystujemy boty, żeby zrobić misje. Jest to niedozwolone i czasami karma wraca. Idealnym przykładem jest sytuacja poniżej. Jednak często zdarza się to w normalnych rozgrywkach. PUBG don’t, pleas.

7 bugów i glitchy w PUBG Mobile
7 bugów i glitchy w PUBG Mobile

 

Lubie krajobrazy, ale bez przesady PUBG Mobile

Wiecie, ja lubię krajobrazy, w szczególności te ładne, ale oglądanie ich w PUBG Mobile nie do końca mnie zachwyca. Pamiętaj, że 100 typa już czai się na Ciebie, a Ty bez broni w takiej o to sytuacji.

Reklama

7 bugów i glitchy w PUBG Mobile

 

Jeździec bez głowy

Taką sytuację to chyba każdy by chciał mieć, najlepiej jakby nikt z przeciwników również nie widział Twojej głowy. Sytuacja idealna! W sumie jakby tak spojrzeć, to taki jeździec bez głowy XX wieku. Jestem ciekaw czy można dać mu heada, wiecie może? 🙂

Jeździec bez głowy w PUBG Mobile

 

Stunt w PUBG!?

Jeśli zastanawiałeś się nad tym czy w grze można uprawiać tzw. Stunt. Masz odpowiedź poniżej. Po prostu złoto. Nie raz latane było, ale w tak zaawansowany sposób jeszcze nigdy. Śmiechłem, a Ty?

Reklama
Stunt w PUBGu
7 bugów i glitchy w PUBG Mobile

 

Jeśli spodobał Ci się post o 7 zabawnych bugach i glitchach w PUBG Mobile, nie zapomnij udostępnić, zostawić lajka i napisać komentarz na fanpage, który z bugów sam miałeś! Tymczasem Pan Kierownik idzie popracować. Siemanko. 🙂

 

Źródło: SysTweak

Reklama

 

Poprzednie

This War of Mine na Androida o wiele taniej

Wszystko o Google Play Pass – gry, kiedy, ile kosztuje

Dalej