5 nowych gier, w które musicie zagrać w tym tygodniu!

Szukacie czegoś nowego do grania na Androida w ten weekend? Cóż, trafiliście we właściwe miejsce. W tym tygodniu wybraliśmy pięć najlepszych nowych gier wydanych na urządzeniach mobilnych i wyszczególniono je poniżej. Bawcie się dobrze!

Najlepsza nowa gra na Androida w tym tygodniu: Thumper: Pocket Edition – Pobierz

Thumper: Pocket Edition to gra akcji rytmicznej, w której zadaniem jest pokonanie gigantycznej, latającej głowy. Stukajcie w rytm muzyki, by wykonywać różne ruchy, ucząc się ich coraz więcej w miarę postępów w grze.

Snakebird Primer – Pobierz

Snakebird Primer to kontynuacja układanki logicznej, która została wydana się kilka lat temu na urządzenia mobilne. Kontynuacja ma na celu być dużo bardziej przystępna, więc jest odpowiedniejsza dla młodszych odbiorców niż trudny oryginał.

AxE: Alliance vs Empire – Pobierz

Ax: Alliance vs Empire to najnowszy MMORPG na urządzenia mobilne, który niedawno pojawił się w Google Play. Gra  się bardzo dobrze, podobnie jak w Lineage 2: Revolution, więc jeśli Wam się to podoba, sprawdźcie koniecznie.

World of Legends – Pobierz

World of Legends to także MMORPG, choć przynajmniej stara się wprowadzać innowacje. To jest jak zwykłe izometryczne MMO, z wyjątkiem systemu bitewnego, który jest bardzo podobny do Clash Royale, bez części opartej na kartach.

Picky Package – Pobierz

Ostatni, ale nie najmniej ważny jest Picky Package, czyli w zasadzie Crazy Taxi dla pracowników pocztowych. Nie raz zaliczysz poślizg się w sąsiedztwie, dostarczając różnorodne paczki, tak szybko, jak to tylko możliwe, by zdobyć  wysoki wynik.