5 najważniejszych gamingowych newsów tego tygodnia!

Jeśli byliście zbyt zajęci, aby śledzić wszystkie wydarzenia z gier na Androida w tym tygodniu, nie martwcie się. Przygotowaliśmy dla Was i podsumowaliśmy wszystkie najważniejsze newsy w tym miejscu.

AxE: Alliance vs Empire, najnowsza gra MMORPG firmy Nexon, jest już dostępna na Androida

AxE: Alliance vs Empire to najnowszy MMORPG, który uświetni nasze mobilne biblioteki gier. Ten jest autorstwa studia Nexon i mocno czerpie pomysły z gry Lineage 2: Revolution. Spodziewajcie się wyjątkowych zadań do wykonania połączonych ze wspaniałymi efektami wizualnymi.

World of Legends to nowa gra MMORPG w soft launchu

World of Legends to także zupełnie nowy MMORPG, ale który próbuje czegoś innego. Będziecie biegać po różnych krajobrazach, wdając się w bitwy na arenie, ilekroć spotkacie wroga. Szczególną cechą gry jest urocza, kreskówkowa oprawa graficzna.

John on Fire to w zasadzie John Wick: The Video Game

John on Fire bardzo swobodnie czerpie inspirację z filmu akcji o przygodach Johna Wicka. Sterowanie w grze może sprawić trochę problemów, ale w zamian tytuł oferuje mnóstwo zabawy z pistoletami.

Thumper wydano na Androidzie 21 lutego, dokonując wstępnej rejestracji

Thumper to gra akcji rytmicznej, w której grasz jako kosmiczny błąd, który ma na celu pokonanie gigantycznej głowy. To nie jest typowa fabuła dla gry wideo, ale tak naprawdę nie jest potrzebna. Rozgrywka absolutnie skupia się na muzyce.

JackQuest: The Tale of the Sword jest teraz w wersji beta na Androida

Ostatnia, ale nie najmniej ważna jest platformówka 2D. JackQuest: The Tale of the Sword. Jest to najnowsza gra niezawodnych gier Crescent Moon, w której pomagacie bohaterowi z ogromnym mieczem poruszać się pośród zdradliwych środowisk.