5 gier tego tygodnia w Google Play.

Neverwinter Nights: Enhanced Edition

Każdego tygodnia dostajemy nową dawkę tytułów na Androida w Google Play, i każdego tygodnia, te które będą wydawać mi się najciekawsze, będę Wam podsyłał. Jeśli stwierdzicie, że jakaś z gier nie pojawiła się w zestawieniu, a powinna, śmiało informujcie mnie w komentarzach czy też na facebook’u. Dokonam korekty. 

1. Neverwinter Nights: Enhanced Edition – Google Play

Jako, że ten tytuł poruszył mnie najbardziej ze wszystkich przedstawię go jako pierwszy “Neverwinter Nights: Enhanced Edition“. Wydawnictwo Beamdog, które zajęło się tym tytułem odwaliło kawał dobrej roboty. Mega klimatyczny RPG dla najbardziej wymagających graczy. Co prawda nie obejdzie się bez smutnych wiadomości, za dobre tytuły się płaci. Tym razem  5 dyszek. Niby dużo, niby mało, ale warto! Niżej zapodaje Wam gameplay z gry:

Neverwinter Nights: Enhanced Edition GAMEPLAY

2. Command & Conquer: Rivals – Google Play

EA Games zafundowało nam w tym tygodniu godny polecenia i spędzenia nad nim kilku dobrych dni. Tytuł strategiczny, a mianowicie Command & Conquer: Rivals. Co trzeba pochwalić to z pewnością grafika. Jak przystało na dużą markę EA w tej kwestii nie zawiodło. Do dyspozycji mamy 2 nacje dla, których możemy walczyć o tyberium gry. Mianowicie Globalna Inicjatywa Obronna oraz Bractwo Nod. Co więcej tytuł jest “darmowy”, także bierzcie się za sprawdzanie gameplay’a i za ściąganie!

Command & Conquer: Rivals GAMEPLAY

3. Destiny Child – Google Play

Tytuł z klimatem skierowanym do fanów mangi czy anime. Myślę, że zaciekawić może również innych użytkowników. Gra typowo hero RPG, w której wcielamy się w bohaterów nazywanych “dziećmi”. 

Destiny Child GAMEPLAY

4. Absolute Drift – Google Play

Gierka zarówno skierowana do miłośników driftu, jak i gier zręcznościowych. Masterujemy swoje skillsy w drifcie, ścigamy się z innymi, wskakujemy wyżej w rankingach itp. Za takie przyjemności twórcy życzą sobie piętnastaka (15 zł). Ktoś się skusi?

Absolute Drift GAMEPLAY

5. Age of Civilizations II – Google Play

O tym tytule już wspominaliśmy TUTAJ. Druga odsłona jak wspominaliśmy daje więcej i lepiej. Także nie ma co się zastanawiać. Wyciągać drobne i pobierać. Serdecznie polecamy. 

Age of Civilizations GAMEPLAY