5 gier na Androida, w które musisz zagrać w tym tygodniu!

Nadchodzi kolejny tydzień, a wraz z nim – kolejne gry! Bez zbędnych ceregieli, oto nasze zestawienie 5 tytułów, w które musisz zagrać w tym tygodniu!

Rangers of Oblivion – Pobierz

Absolutnie uwielbiam Rangers of Oblivion. Zakochałem się w tej wydanej 15 stycznia grze i już wkrótce na naszej stronie pojawi się jej recenzja. To udane połączenie gatunku MMORPG i serii Monster Hunter, daje zapierające dech w piersiach efekty wizualne i mnóstwo treści do ogrania!

Reklama

Oddmar – Pobierz

Oddmar to platformówka, która wcześniej była hitem na iOS, z wizualnym stylem przypominającym UbiArt Framework. Gracie jako wiking, który znudził się wiejskim życiem, więc wyrusza na przygodę.

Forged Fantasy – Pobierz

Forged Fantasy to tytuł w gatunku gacha RPG spotykająca bohaterów, z tobą, tworząc drużynę bohaterów i walcząc z prawdziwymi przeciwnikami na arenie.

Reklama

The Coma: Cutting Class – Pobierz

The Coma: Cutting Class to zupełnie nowa survival horror adventure, w której musicie rozwikłać zagadkę morderstwa w koreańskim liceum, samemu unikając zabójcy.

Golden Axe 2 i 3 – Pobierz

Golden Axe Classic zostało zaktualizowane w tym tygodniu o dwie kontynuacje, przenosząc całą trylogię na smartfony z Androidem.

Reklama
Poprzednie

TOP 10 najlepszych darmowych gier na Androida!

5 najważniejszych gamingowych newsów tego tygodnia!

Dalej

Dodaj komentarz