4 darmowe gry na Androida – bez reklam!

Gry na android - bez reklam

Reklamy, a gry na Androida

Czy uważacie, że najgorszym elementem gier mobilnych jest ogrom reklam jakie developerzy pakują w nie? W parze z reklamami zawsze dochodzi tzw. P2W, ja to nazywam płać żeby wygrać. Dlaczego tak? Większość z gier na Androida nastawiona jest w jakimś stopniu na rywalizację, a nie ukrywajmy, że posiadając odpowiednie środki jesteśmy w dużo krótszym czasie zawojować scenę danej gierki.

Na przestrzeni lat gracze jednak przyzwyczaili się do tego typu rozwiązań. Z pozoru darmowe gry na Androida, które wyżej wspomniane płatności i reklamy posiadają, nie stanowią przeszkody dla graczy. Najpopularniejsze tytuły zaś, bez względu na to posiadają miliony, czy też nie przesadzając setki tysięcy graczy.

Czy są gry na Androida bez reklam?

Główne pytanie całego artykułu. Czy znajdują się producenci, twórcy, którzy nie faszerują swoich gier reklamami lub innego rodzaju płatnościami? Owszem, znajdą się i tak. Faktem jest, że niektóre z nich to naprawdę wiekowe gry. Z czasów kiedy granie mobilne nie było aż tak popularne, a studia twórców nie odkryły jeszcze tak wielu możliwości zarobku na nich. Jednak znajdą się i takie gry, które powstały nie tak dawno, a wyżej wymienionych funkcji nie posiadają.

Jest to moje osobiste zestawienie i przedstawie Wam te z gier, które mi przypadły do gustu, które nie odbiegają jakoś szczególnie stylistyką czy charakterem od nowo powstałych tytułów.

DATA WING – Google Play

Data Wing In Game

Stylowa gra z neonowym krajobrazem. Tzw. ” racing adventure “, czyli pokonujemy trasy, ścigamy się i przechodzimy kolejne poziomy. Gra posiada system rankingowy, który pozwala na rywalizację z innymi graczami. Zaś fabuły starczy nam na ponad 2h gry bez przerwy. W przeliczeniu na poziomy jest ich około 50.

 

Stranger Things The Game – Google Play

Stranger Things The Game

Jesteś fanem Stranger Things? Myślałeś kiedyś jakby to było zagrać w grę z historią rodem z serialu? Masz okazję! Gra już trochę czasu ma, wielu z Was pewnie dobrze już ją zna, ale nie każdy! Gra posiada świetną fabułę, świetną muzykę i ten klimat, który nadaje mu grafika jak wyjęta ze starego GTA.

 

Battleheart – Google Play

Battleheart Gry na Androida

Jeśli myślisz, że RPG tzw. “teamowe” to trend z zeszłego roku to się mylisz. Battleheart swego czasu niejednokrotnie lądował jako najlepsza gra danego miesiąca, tygodnia. Między innymi dostała tytuł ” Game of the Week ” na iTunes. Co gra nam ma do zaoferowania? Ponad 100 unikalnych przedmiotów, ponad 30 poziomów kampanii, specjalne areny przetrwania. Co więcej na mapach znajdziemy liczne objectivy do wykorzystania (pułapki, trucizny itp.).

 

Mekorama – Google Play

Mekorama-Android-Games

Na koniec coś naprawdę miłego i przyjaznego dla każdego z nas. Mekorama to tytuł, który wciąga. Pomimo, że to gra logiczna (łamigłówkowa) jest mega relaksacyjna. Sama postać, kreacja map, muzyka to czynniki, które tworzą tę grę przyjazną dla odbiorcy. Dotychczas powstało kilka odmian tej gry m.in VR (jednak jest on płatny).

To na tyle z dzisiejszego zestawienia darmowych gier na androida bez żadnych reklam. Tak jak wcześniej wspomniałem tytułów z pewnością jest dużo więcej, ale nie to miałem na celu. chciałem przedstawić Wam swoją osobistą topkę ulubionych gier, do których wracam za każdym razem kiedy system płatności i reklam irytuje mnie nadzwyczaj mocno.